Вісник Ольшаницької школи
Glory to Ukraine ! Glory to Heroes !
Меню сайту
Наше опитування
Чи потрібен діловий стиль одягу в школі ?
Всього відповідей: 93
Новини osvita.ua
Статистика
Total users: 47
Статистика
Всього на сайті:
Нових за місяць:
Нових за тиждень:
Нових вчора:
Нових сьогодні:
Лічильник
Онлайн
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Cьогодні нас відвідали
Швидкість Нету
Пошук

  2016-2017 навчальний рік 

Переможцями та призерами районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін стали:

  • Петрівний Дмитро, учень 10 класу, І місце з інформаційних технологій, вчитель Пономаренко В.В.
  • Красуля Катерина, учениця 11 класу ,ІІІ місце з інформаційних технологій, вчитель   Пономаренко В.В., ІІІ місце з історії , вчитель Колісник О.В.
  • Клименко Олександр, учень 6-б класу, ІІ місце з математики, вчитель Веденко Г.В.
  • Циганова Вікторія, учениця 8 класу, І місце з образотворчого мистецтва, вчитель Комкіна К.М.
  • Цитрин Валерія, учениця 10 класу, І місце з образотворчого мистецтва, вчитель Комкіна К.М.,І місце з екології , вчитель Швиденко Л.М.,ІІІ місце з економіки , вчитель Пуценко С.І.
  • Саміленко Дмитро, учень 9-а класу, ІІ місце з інформатики, вчитель Пономаренко В.В
  • Малькевич Аліна, учениця 11 класу, ІІІ місце з екології, вчитель Швиденко Л.М.
  • Шевченко Владислава, учениця 11 класу, ІІІ місце з фізики, вчитель Пономаренко В.В.
  • Мухомор Роман, учень 9-а класу, ІІІ місце з економіки, вчитель Пуценко С.І.
  • Розвадський Андрій, учень 11класу, ІІІ місце з трудового навчання, вчитель Пахаленко П.А.
  • Балацька Зорина, учениця 9-а класу, ІІІ місце з правознавства, вчитель Колісник О.В.

2015-2016 навчальний рік

За результатами участі учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін 18 учнів школи отримали призові  місця, зокрема переможцями ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали з історії України, учениця 10 класу Красуля Катерина, вчитель  Колісник О. В. та з трудового навчання, учень 11 класу Задоєнко Богдан, вчитель Пахаленко П. А.

Призерами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад стали:

Предмет

Місце

Клас

ПІБ  учня

ПІБ вчителя

Фізика

ІІ

10

Шевченко Владислава

Пономаренко В. В.

ІІІ

7

Писарюк Денис

Історія України

 ІІІ

8

Балацька Зорина

Колісник О. В.

ІІІ

 11

Падалка Ольга

Екологія

ІІ

10

Шевченко Владислава

Швиденко Л. М.

  Біологія

ІІІ

8

Цитрин Валерія

Швиденко Л. М.

Математика

ІІ

11

Буренок Артем

Веденко Г. В.

 ІІІ

10

Шевченко Владислава

Танцюра А. І.

Географія

ІІ

11

Буренок Артем

Пуценко С. І.

ІІ

8

Балацька Зорина

Годлевська О. Ю.

ІІІ

10

Розвадський Андрій

Пуценко С. І.

Інформатика

ІІІ

10

Шевченко Владислава

Пономаренко В. В.

 Українська мова та література

ІІІ

10

Красуля Катерина

Лабунець М. С.

Англійська мова

ІІІ

8

Бабич Катерина

Діхтяр В. В.

Хімія

ІІ

10

Шевченко Владислава

Захарченко Н. І.

Правознавство

ІІІ

10

Красуля Катерина

Колісник О. В.

Найкращі результати виявили учні школи з історії, географії (по 3 призових місця) та з фізики, математики (по 2 призових місця), друге та третє загальнокомандні місця учні мають відповідно з екології та математики і фізики, вчителі Швиденко Л. М. та Веденко Г. В., Танцюра А. І., Пономаренко В. В., четверте загальнокомандні місця учні мають з  географії, англійської мови, вчителі Пуценко С. І. та Годлевська О. Ю., п’яте загальнокомандне – з астрономії, вчитель Пономаренко В. В.

2014-2015 навчальний рік

Призерами районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін стали:

Предмет

Місце

Клас

ПІБ  учня

ПІБ вчителя

Фізика

ІІІ

10

Буренок Артем

Пономаренко В. В.

Історія України

ІІІ

10

Падалка Ольга

Колісник О. В.

Екологія

ІІ

10

Падалка Ольга

Швиденко Л. М.

ІІІ

11

Полянська Юлія

Швиденко Л. М.

Астрономія

ІІ

10

Задоєнко Богдан

Пономаренко В. В.

Математика

ІІІ

8

Цитрин Валерія

Веденко Г. В.

ІІІ

10

Буренок Артем

Веденко Г. В.

Географія

І

11

Часновський Денис

Пуценко С. І.

ІІІ

10

Буренок Артем

Пуценко С. І.

Інформатика

ІІІ

8

Цитрин Валерія

Пономаренко В. В.

Економіка

ІІ

10

Буренок Артем

Пуценко С. І.

ІІ

11

Полянська Юлія

Пуценко С. І.

Інформаційні технології

І

10

Задоєнко Богдан

Пономаренко В. В.

Технічна праця

1

10

Задоєнко Богдан

Пахаленко П. А.

Найкращі результати виявили учні школи з економіки, географії, математики, екології (по 2 призових місця), перше та друге загальнокомандні місця учні мають відповідно з інформаційних технологій та економіки, вчителі Пономаренко В. В. та Пуценко С. І., четверте та п’яте загальнокомандні місця учні мають відповідно з екології та математики, вчителі Швиденко Л. М., Веденко Г. В., Танцюра А. І.

 

2013-2014 навчальний рік

Переможцями та призерами районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін стали:

  • Танцюра Світлана, учениця 11 класу, І місце з педагогіки та психології, вчитель Пахаленко І.А.; ІІ місце з економіки, вчитель Пуценко С.І.
  • Слива Євгеній, учень 11 класу І місце з фізичної культури, вчитель   Барановський А.В.
  • Задоєнко Богдан, учень 9 класу, І місце з технічної праці, вчитель Пахаленко П.А.
  • Шевчук Андрій, учень 9 класу, І місце з інформаційних технологій, Танцюра А.І.
  • Падалка Ольга, учениця 9 класу, ІІ місце з фізики, вчитель Веденко Г.В., ІІІ місце з історії України, вчитель Колісник О.В., ІІ місце з образотворчого мистецтва, вчитель Комкіна К.М.
  • Часновський Денис, учень 10 класу, ІІ місце з історії України, вчитель    Колісник О.В.
  • Хохлюк Олена, учениця 8 класу, ІІ місце з біології, вчитель Швиденко Л.М.
  • Полянська Юлія, учениця 10 класу, ІІІ місце з економіки, вчитель Пуценко С.І.
  • Цитрин Іван, учень 11 класу, ІІ місце з астрономії, вчитель Пахаленко П.А.
  • Ненужна Яна, учениця 11класу, ІІІ місце з образотворчого мистецтва, вчитель Комкіна К.М.
  • Бабич Катерина, учениця 6 класу, ІІІ місце з образотворчого мистецтва, вчитель Комкіна К.М.
  • Цитрин Валерія, учениця 7 класу, ІІІ місце з образотворчого місцецтва, вчитель Комкіна К.М.
  • Красуля Катерина, учениця 8 класу, ІІІ місце з фізики, вчитель Веденко Г.В., ІІ місце з української мови та літератури, вчитель Лабунець М.С.

 

Районна Шкільна Олімпіада 2013-2014 н.р.

 

Загальнокомандні місця навчальних закладів у предметних олімпіадах 2013-2014

Кількість призерів  у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

 

 Районна Шкільна Олімпіада 2012-2013 н.р.

Результати олімпіади з астрономії

Результати олімпіади з англійської мови

Результати олімпіади з біології

Результати олімпіади з екології

Результати олімпіади з історії

Результати конкурсу з української мови ім. П.Яцика

Результати олімпіади з правознавства

Результати олімпіади з образотворчого мистецтва

Результати олімпіади з трудового навчання

Результати олімпіади зі світової літератури

Результати міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка

Результати олімпіади з української мови та літератури

Результати олімпіади з фізики

Результати олімпіади з хімії

 

#

    Предмет

заг.ком.місце

1.

Образотворче мистецтво

5

2.

Фізика

13

3.

Екологія

7

4.

Біологія

4

5.

Історія

9

6.

Англійська мова

3

7.

Математика

14

8.

Трудове навчання

9

9.

Хімія

12

10.

Правознавства

4

11.

Географія

9

12.

Українська мова

9

13.

Світова література

8

14.

Інформатика

7

15.

Астрономія

9

16.

Педагогіка

6

17.

Економіка

2

18.

Інформаційні технології

6

19.

Конкурс  ім. Петра Яцика

13

20.

Конкурс  ім. Т. Шевченка

11

                                                                        

Районна Шкільна Олімпіада 2011-2012 н.р.

 

Результати олімпіади з астрономії

Результати олімпіади з фізики

Результати олімпіади з інформатики

Результати олімпіади з математики

Результати олімпіади з англійської мови

Результати олімпіади з інформаційних технологій

Результати олімпіади з образотворчого мистецтва

Результати олімпіади з основ економіки

Результати олімпіади з географії

Результати олімпіади з біології

Результати олімпіади з екології

Результати олімпіади з хімії

Результати олімпіади зі світової літератури

 

 Районна Шкільна Олімпіада 2010-2011 н.р.

Результати конкурсу з української мови ім. П.Яцика

Результати першого міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка

Результати олімпіади з української мови та літератури

Результати олімпіади з екології

Результати олімпіади зі світової літератури

Результати олімпіади з правознавства

Результати олімпіади з історії України

Результати олімпіад з природничих дисциплін

Результати олімпіади з образотворчого мистецтва

Результати олімпіади з англійської мови

Результати олімпіади з фізики

Результати олімпіади з математики

Результати олімпіади з інформатики

Результати олімпіади з астрономії

Результати олімпіади з трудового навчання

 

 

 

dikvik
created by dikvik@group
Вхід на сайт
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Цікаві факти
Прогноз погоди
Рокитне
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини
Навчальні заклади

Рокитнянський районний ліцей
Рокитнянська ЗОШ # 1
Рокитнянська ЗОШ # 2
Рокитнянська ЗОШ # 3
Рокитнянська ЗОШ # 4
Рокитнянська ЗОШ # 5
Житньогірська ЗОШ
Насташівська ЗОШ
Ромашківська ЗОШ
Синявська ЗОШ
Маківський НВК
Острівський НВК
Шарківський НВК
Бирюківське НВО
Запрудянське НВО
Савинецьке НВО
Телешівське НВО
Рокитнянський професійний ліцей
Центр дитячої та юнацької творчості

Корисні посилання
http://www.mon.gov.ua/ http://www.mon.gov.ua/   http://www.mon.gov.ua/
Корисна інформація

Телепрограма

Курсы наличного обмена на сегодня

Перекладач

You Tube
Захист прав дітей
http://www.a-strada.org.ua/ http://www.a-strada.org.ua/