Вісник Ольшаницької школи
Glory to Ukraine ! Glory to Heroes !
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 131
Новини osvita.ua
Статистика
Total users: 45
Статистика
Всього на сайті:
Нових за місяць:
Нових за тиждень:
Нових вчора:
Нових сьогодні:
Лічильник
Онлайн
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Cьогодні нас відвідали
Швидкість Нету
Пошук

Районна Шкільна Олімпіада 2016-2017 н.р.

Районна Шкільна Олімпіада 2015-2016 н.р.

 

 

  Красуля Катя 10 клас                                                    Шевченко Влада  10 клас 

1.  Історія України  1 місце                                                 1.    Фізика 2 місце

      2.    Українська мова 3 місце                                                   2.  Екологія 2 місце

 3. Правознавство 3 місце                                                       3.  Математика 3 місце

                                                                                     4.     Хімія 2 місце

                                                                                                  5. Інформатика 3 місце

 

  Задоєнко Богдан 11 клас                                                    Буренок Артем  11 клас 

  Трудове навчання  1 місце                                                1.   Математика 2 місце

                                                                                           2.   Географія 2 місце

 

  Розвадський Андрій 10 клас                                                    Падалка Оля  11 клас 

  Географія  3 місце                                                     Історія України 3 місце

 

 

  Бабич Катя 8 клас                                                    Цитрин Валерія  9 клас 

  Англійська мова  3 місце                                                 Біологія 3 місце

 

 

  Писарюк Денис 8 клас                                                    Балацька Зорина  10 клас 

  Фізика  3 місце                                                 1.    Географія 2 місце

                                                                                           2.      Історія України 3 місце

Районна Шкільна Олімпіада 2012-2013 н.р.

 Танцюра Світлана 10 клас                                    Лозінська Анастасія 11 кла

1. Біологія  1 місце                                                 1. Англійська мова 2 місце

                 2. Історія 2 місце                                                    2. Образотворче мистецтво 3 місце

                                                                3. Англійська мова 3 місце

                                                                4. Фізика 3 місце

 

 

   Красуля Катерина 7 клас                                            Слива Євгеній  10 клас 

  1. Українська мова  2 місце                                          Трудове навчання 3 місце

                                             2. Образотворче мистецтво 3 місце

 

  Цитрин Іван 10 клас                                                    Ненужна Яна  10 клас 

  Астрономія  3 місце                                                     Правознавство 3 місце

 

 

  Загинайло Анна 9 клас                                              Циганова Вікторія  4 клас 

  Образотворче мистецтво  3 місце                            Конкурс ім. Петра Яцика 3 місце

 

 Районна Шкільна Олімпіада 2013-2014 н.р.

 

 Бабич Катерина 6-а клас                                    Цитрин Валерія 7 клас

                                     Образотворче мистецтво  3 місце                  Образотворче мистецтво  3 місце                                   

 

   Красуля Катерина 8 клас                                            Задоєнко Богдан  9  клас 

               Фізика  3 місце                                                   Трудове навчання 1 місце

 

  Шевчук Андрій 9 клас                                                  Полянська Юлія 10 клас

  Інформаційні технології  1 місце                                   Економіка   3 місце

 

 

  Ненужна Яна 11 клас                                              Часновський Денис  10 клас

Образотворче мистецтво  3 місце                             Історія 2 місце

 

 Цитрин Іван 11 клас                                    Слива Євгеній 11 клас

Астрономія 2 місце                                                 Фізкультура 1 місце

       

 

 

   Танцюра Світлана 11 клас                                            Падалка Оля  9 клас

1. Педагогіка  1 місце                                          1.Фізика 1 місце

                                      2. Економіка 2 місце                                             2. Образотворче мистецтво 2 місце

                                                                                             3. Історія 3 місце   

 

 Районна Шкільна Олімпіада 2014-2015 н.р.

 

 Падалка Ольга 10 клас                                    Цитрин Валерія 8 клас

1.  Екологія  2 місце                                          1. Математика  3 місце

  2. Історія 3 місце                                              2. Інформатика 3 місце 

                                             

 

   Буренок Артем 10 клас                                            Задоєнко Богдан  10  клас 

               1. Фізика  3 місце                                                  1. Астрономія 2 місце           

                                                      2. Математика 3 місце                                        2. Інформаційні технології 1 місце                                     

                                                               3. Економіка 2 місце                              3. Трудове навчання ( Технічна праця) 1 місце (район)                                     

                                                                                      3. Трудове навчання ( Технічна праця) 3 місце (область)

 

 

  Часновський Денис 11 клас                                                  Полянська Юлія 11 клас

  Географія 1 місце                                                          1. Економіка   2 місце

                                                                                                                                                                                        2. Екологія   3 місце
 

  

dikvik
created by dikvik@group
Вхід на сайт
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Цікаві факти
Прогноз погоди
Рокитне
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини
Навчальні заклади

Рокитнянський районний ліцей
Рокитнянська ЗОШ # 1
Рокитнянська ЗОШ # 2
Рокитнянська ЗОШ # 3
Рокитнянська ЗОШ # 4
Рокитнянська ЗОШ # 5
Житньогірська ЗОШ
Насташівська ЗОШ
Ромашківська ЗОШ
Синявська ЗОШ
Маківський НВК
Острівський НВК
Шарківський НВК
Бирюківське НВО
Запрудянське НВО
Савинецьке НВО
Телешівське НВО
Рокитнянський професійний ліцей
Центр дитячої та юнацької творчості

Корисні посилання
http://www.mon.gov.ua/ http://www.mon.gov.ua/   http://www.mon.gov.ua/
Корисна інформація

Телепрограма

Курсы наличного обмена на сегодня

Перекладач

You Tube
Захист прав дітей
http://www.a-strada.org.ua/ http://www.a-strada.org.ua/