Вхід

Реєстрація
Головна
 
Вісник Ольшаницької школи 
Glory to Ukraine ! Glory to Heroes !
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 137
Новини osvita.ua
Статистика
Total users: 51
Статистика
Всього на сайті:
Нових за місяць:
Нових за тиждень:
Нових вчора:
Нових сьогодні:
Лічильник
Онлайн
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Cьогодні нас відвідали
Пошук
Швидкість Нету
Головна » 2017 » Май » 10 » Мої враження від змагань
12:24
Мої враження від змагань

Мої враження від змагань

Я люблю спорт ! І ці змагання для мене були все ! На змаганнях у Синяві ми виграли і додому поїхали з І місцем !

У Білій Церкві на естафеті я бігла з ракеткою на якій лежав тенісний м’ячик . Я пробігла з ракеткою отлічно , мені все сподобалось ! Презентація всім суддям сподобалась .Завдяки нашому велосипеду , Ми зайняли по презентації І місце ! Ну а вікторина …. Вікторину ми добре вчили , але вийшло так , що хтось щось не довчив і ми не знали відповідь на два запитання . Тому ми по вікторині зайняли ІV місце.

Змагання були класними !!!

Останнє завдання – це була гра ! В якій ми були повинні волейбольним м’ячем збити три чорні «важкі» м’ячики . Цю гру ми ніколи не бачили , тому не дуже добре в неї грали. Ну не знаю як хлопці , ну дівчата не дуже добре….

Змагання були захопливі ! Мені дуже сподобалось ! Хочу ще на такі змагання ! І ми скоро поїдемо на фінал ! Надіюсь , що ми зможемо виграти ! Ми всі будемо добре тренуватися , щоб виграти і здивувати наших вчителів фізкультури !

 

 

Мої враження від змагань

Наша команда «Соколята» приймала участь в спортивно-масовому заході «Олімпійське лелеченя» . Цей захід проходив в с. Синява . Там ми зайняли перше місце . Так як переможцям надається честь захищати честь району , тому ми поїхали на змагання 29 квітня.

Зі школи ми виїхали о 9 годині. Провели весело час в автобусі. Веселились , сміялись , слухали музику і деякими місцями повторяли історію, тобто вікторину. Приїхали ми на змагання до Білої Церкви о 10 годині. Ці змагання проходили в ДЮСШ «Юність» . В змаганнях приймали участь декілька районів Київської області. Спортзал в спортивній школі був великий і затишний. Багато було приємних тренерів. Самі змагання проводились в такому порядку :

  1. Олімпійська вікторина
  2. Презентація команди
  3. Спортивна естафета
  4. Веселі ігри

Ми приймали участь в усіх видах змагань. З олімпійської вікторини ми зайняли 4 місце , з презентації команди 1 місце , з спортивної естафети 4 місце, а з веселих ігор 3 місце. Найбільше мені сподобалось приймати участь в спортивній естафеті. Також я звернула увагу на інших учасників. Всі вони були гідними суперниками. Під кінець змагань , журі визначило переможців . Третє місце зайняла команда нашої школи , тобто команда «Соколята». Друге місце зайняла команда Володарського району , а перше місце зайняла команда міста Біла Церква. Потім було нагородження команд. Кожній команді вручили грамоти , а переможцям грамоти та подарунки ( щоденник на наступний рік).

Після нагородження ми збиралися їхати додому , але наші любі тренера Анатолій Вікторович та Тетяна Володимирівна повезли нас до супермаркету , щоб ми щось собі купили . Кожен накупував собі багато чого смачного. Коли ми всі зібралися біля входу та чекали вчителів , в цей час деякі члени команди захотіли покататись на ліфті. Вони їздили ним разів десять.

Дорогою додому ми згадували приємні моменти змагань. В автобусі всі почали діставати із пакетів те , що купили і смакували всю дорогу. Ми ще також сміялись , дурачились ( а як без цього ? :) ) Приїхавши до школи , ми говорили з нашими вчителями , обговорювали помилки та недоліки.

А взагалі мені сподобались ці змагання. Скоро також ми будемо їхати на інші змагання , тому що команди які зайняли І,ІІ та ІІІ місця проходять далі. І ми знову будемо змагатись 13 травня . Ми звісно часто та наполегливо готуємось . Думаю , що ми знову займемо призове місце ! :)

 

 

Мої враження від змагань

Саме більше мені запам’ятався 29.04.17,тому що саме в цей день в нас були змагання “Олімпійське лелеченя” в м.Біла Церква.Настав той день коли нам потрібно було поїхати на змагання.Сіли ми в автобус і перед від’їздом Віктор Володимирович,вчитель англійської мови,підійшов до нас побажав нам щоб ми перемогли і розказував нам анекдоти щоб ми відчували себе мужньо і не хвилювались.А також нас фотографував на пам’ять і потім ми виїхали.Коли ми приїхали в Білу Церкву, ми шукали місце щоб припаркувати автобус ну і звичайно знайшли.І настав той момент коли ми заходили в спортивну школу.Я не очікував того що зал буде настільки великим,як 4-5 наших спортзалів.Ну і розпочалися змагання.Звичайно,всі хвилювалися(не говорю навіть про себе).Перше змагання було “Вікторина”.Нам потрібно було відповісти на 12 питань.Ми відповіли на 10 із 12 і ми отримали 4-ерте місце.Наступне змагання було “Презентація”.Ми її виконали без помилок і опинилися на 1-ому місці.Ми звичайно були раді але ми рано радувались ще попереду було наступне змагання.Нам потрібно було пройти “Естафету”.Почали проходити естафету добре але близько коло кінця зробили помилки і ми опинилися на 4-ому місці.Ми могли пройти естафету без помилок але що ж поробиш минуле не повернеш ніяк.Хтось думав що ми в загальному будемо на 4-ому місці а хтось думав що на 3-ому питання було спорним.Потім сказали що буде ще одне змагання(до нього ми не готувались).Ми були здивовані.І ми собралися силами і пішли змагатися.Зрештою ми в загальному опинилися на 3-ому місці і ми так зраділи(до тих пір поки не сказали що буде фінал xD).Після змагань ми вирішили заїхати в магазин купити солодощі,напої тощо.Потім після того коли ми виїхади з міста ми також вирішили поїхати в ліс подихати свіжим повітрям,а вже потім ми приїхали додому.Спочатку коли ми вирушали на змагання я хвилювався а потім трохи став привикать і ставав серйозним і енергійним.Мені дуже споодобався цей день і він був незабутнім для мене.

 

 

Мої враження після змагань

О-о-о, я ніколи не думала, що буду хотіти поїхати на обласні змагання з "Олімпійського лелеченя". Це було вражаюче. Підготовка до змагань була швидкою. І ось настав цей день, коли нам потрібно було їхати на змагання 29 квітня 2017 року. Цей день, я думаю, ніхто і ніколи не забуде, коли ми їхали і повертались з змагань. Ось на годиннику 8.30, як ми вже біля автобуса коло школи чекаємо, коли кожен із нас займе свої місця у автобусі . Розсілися хто куди і з ким хотів і рушили в нашу дорогу. Їхали ми в Білу Церкву приблизно час. Біля вʼ їзду у м. Біла Церква я побачила на банері "Кінний клуб с.Шкарівка " . І в той момент я дуже сильно хотіла поїхати в с. Шкарівка до конячок але я розуміла, що ні про яких коней у мене й думки не повинно бути тому що я їду перемагати на змаганнях "Олімпійське лелеченя" і що я повинна справитись якнайкраще.

Ось саме ми приїхали до школи №1 нашим шкільним автобусом і почали перевдягатись у нашу шкільну спортивну форму з надписом:"Ольшаницька ЗОШ", і кожен мав свій номер, я була під № 2. Ми перевдягнулись і пішли до школи №1, щоб чекати відкриття змагань. Чекали ми приблизно 45хв і тут нам оголошують, що потрібно здавати малюнки на тему:"Олімпійське лелеченя" тому що це було Д/З. Звісно всі ми захвилювались тому що готового малюнка ми не мали і знали, що піде його малювати на змагання Вікторія Циганова. Але Валентина Володимирівна нас заспокоїла і сказала, що ми встигнемо намалювати малюнок, головне не хвилюватись. Віка відразу почала малювати коли сказали, а в цьому їй допомагали: Ілона Московка, Віта Грицько. Через декілька хвилин до нас підходить Анатолій Вікторович і оголошує, що цей малюнок не обовʼязково малювати і тому дівчата закінчили його малювати через 5хв.

Ось настав цей довгоочікуваний момент коли командам оголошують збиратись у приміщені на лінійку. Звісно лінійка була привітальною від головних журі, від суддів і найкращих спортсменів Київської області. Вони всіх нас привітали, що ми зібралися кращі з кращих і оголосили початок змагань.

Першим з змагань була вікторина, у якій ми посіли 4 місце. Другим з змагань була презентація команди, у якому ми посіли 1 місце. Третім були спортивні змагання з різного виду спорту і кожен виконував своє тому в цьому конкурсі ми посіли 4 місце, хоча могли краще. І останнім конкурсом змагань була гра-розминка "Збий м'яч" і тому в цьому неочікуваному конкурсі ми посіли 3 місце. Ось такі результати ми отримали з різних конкурсів змагань і тому посіли 3 місце, завдяки якому ми потрапили у фінал і будемо останній 3 етап гри " Олімпійське лелеченя " рвати на повну 13 травня.

Все. Закінчилося "Олімпійське лелеченя " 29 квітня і тому тепер будемо готовитись до фіналу. Прийшли ми до нашого автобуса де на нас чекав водій дядько Рома. Всі ми були з гарним настроєм поїхати у піцерію, але у нашого водія як завжди були сімейні проблеми і тому йому потрібно було терміново додому, а нам так і не вдалось його вговорити поїхати у піцерію. Але він нас все ж відвіз хоча б у Сільпо, де ми набрали всякої всячини і через 15хв, як домовлялися зібралися біля автобуса. Зайняли ми свої місця і рушили з "перемогою" додому. Але по дорозі нам вчителі запропонували поїхати ненадовго в ліс на пікнік на, що ми відразу погодились і через декілька хвилин ми вже були на місці. Погуляли ми в лісі приблизно 30хв і вже впевнено їхали додому. Приїхали ми до школи і в спортзалі нас зібрали вчителі і подякували нам за 3 місце і взагалі за такий результат на, що ми відповіли їм взаїмностю!!!!!!!!!

 

 

 

Мої враження від змагань

Змагання Олімпійське Лелеченя Київщини мені дуже сподобалися. Спочатку, коли ми приїхали, довелося трішки зачекати початку змагань. Найбільше мені сподобався початок цих змагань. Грала музика. Потім дві маленькі дівчинки танцювали дуже красивий і загадковий танець . Перший етап змагань був історичним і цікавим. В цьому етапі змагань брали участь по 6 спортсменів з кожної команди. На другому етапі змагань лелеченята презентували свої команди красивими виступами. В цьому етапі ми посіли 1 місце. На третьому етапі змагань проходили естафету. На четвертому етапі потрібно було збивати волейбольним мячем по іншому м’ячу. Наша команда не була готова до цього. Але ми вибороли 3 місце. Заключним етапом змагань було нагородження команд . І ми посіли 3 місце і 13 травня ми поїдемо на фінальні ігри.

 

 

 

Мої враження від змагань

29 квітня ми їздили на змагання Лелеченя. Цей день був чудовий. Ми їздили в м. Біла Церква шкільним автобусом. Там спортзал був дуже великим . Змагання розпочалися з вікторини. Потім презентація . Ми все виконали добре. Потім була естафета. В нас було по естафеті четверте місце. В кінці була гра про яку ми не знали та не готувалися. Потім змагання закінчилися і в нас було загальне третє місце. Це день був незабутній !

 

 

 

 

 

 

 

Мої враження від змагань

Коли ми приїхали у Білу Церкву , ми ледве знайшли спортивний зал. Ми приїхали і відразу почали переодягатись. Дівчата були першими і капець як вони довго переодягались. Потім ми переодягались. Ну ми , зрозуміло майбутні солдати , переодягались швидко. Ми переодяглись і пішли змагатись. Ми зразу прийшли і був в нас настрій. А потім була вікторина. Я в ній не приймав участь , бо так сказав Анатолій Вікторович . Потім була презентація. Я так боявся приймати участь , бо я думав що десь «затуплю». Але все обійшлось добре. Потім були естафети. Там все було добре. Але Шаповалова і Грицько «затупили» і в нас було третє чи четверте місце. Знов було шикування. Ми отримали третє місце. Ми були дуже раді. Тетяна Володимирівна сказала , що ми поїдемо у пі церію. Але Роман Михайлович не захотів везти нас у пі церію. Він сказав , що 13 травня звозить.

 

 

 

 

Мої враження від змагань

З школи ми виїхали о девятій годині. До Білої Церкви ми їхали одну годину. В автобусі було доволі шумно тому, що нас їхало тринадцять дітей та три вчителі . В автобусі ми слухали музику , говорили , грали на телефонах. Я попробував заснути , але я не зміг тому , що автобус трусило і було шумно. До Білої Церкви ми приїхали в десять годин. Ми переодяглись і пішли до школи. Змагання розпочались о 12 годині . Ще за тридцять хвилин до змагань нам сказали принести малюнок на Олімпійську тематику. Це було на домашню роботу. А ми думали , що потрібно буде намалювати на змаганнях. Я як капітан ніс прапор України з іншими капітанами. Після урочистого відкриття змагань шестеро чоловік з команди пішли на вікторину. Наша команда здала вікторину останньою , а по балам стала на четверте місце. Потім кожна команда виступала. Ми виступили сьомі. Після нашого виступу всі були в захопленні і ми отримали перше місце. Після виступу ми пішли на естафету. Ми знову виступали . Знову сьомі. Ми отримали четверте місце. Після цього ми грали в «рухливу гру». Перед нами стояла лавка . На ній було три м’ячі , які потрібно було збити волейбольним м’ячем . А навпроти нас була також команда. Ми грали хлопці проти хлопців , а дівчата проти дівчат. Хто збиває більше м’ячів , той виграє. Ми отримали третє місце. В загальному рахунку ми зайняли третє місце. Друге місце зайняла Володарка , а перше – Біла Церква. Нам вручили нагороди . Це був диплом і один щоденник. Нас нагороджував чемпіон України. Після нагородження ми пішли до автобуса , переодяглись і поїхали до «Сільпо». Але ми хотіли в піцерію. Водій був проти тому , що він спізнювався на день народження. Додому ми їхали так само як і в Білу Церкву. Ми були розчаровані в призових подарунках. По дорозі ми заїхали до лісу. Вчителі святкували призове місце ))).

THE END

 

 

 

Мої враження від змагань

Виїхали ми в 8:00. Їхали довгенько.

Було не тільки весело але й хвилююче. Дорогою до спортивної школи ,автобус був повен музики і прикрасних емоцій. Незнаючи ,що станеться на змаганнях ми все одно вірили в те що ми зможемо потрапити в трійку найкращих. Як всі нормальні підлітки робили селфі. І ось ми вже приїхали.

Переодягнувшись ми пішли ознайомлюватися з порядком проведення змагань. Я не знала коли мені треба буде малювати малюнок. Валентина Володимирівна пішла спитатись про малюнок, і коли вона прийшла то сказала скоріш треба малювати його. І ми з дівчатами ,як навіжені почали його малювати. Але через деякий час мене повідомили про те, що малюнка не треба. Тому ми його і не здавали.

Зайшовши в школу ми швиденько направились до спортзалу. Спортзал був величезний!Навіть більший ніж ми думали. Був початок. Тобто гімн та привітання. Ми виходили як справжні олімпійці!

Після привітань почалися змагання:

1)Історія(4 місце);

2)Презентація(1 місце);

3)Естафета(4 місце);

На естафеті я дуже боялась тому ,що одна дівчина переломила палицю навпіл. Але все було добре. Марина та Віта трішки перехвилювалися й Віта наступила на купинку, а в Марини випав м'ячик.

Після естафети в нас була гра. Ми повинні були збивати м'ячі , м'ячем.

Виборовши третє місце ми вирішили поїхати в Піцерію але наш водій спішив. Тому ми не змогли випросити в нього. Він нас відвіз тільки в магазин «Сільпо». Скупившись ми поїхали до гарної лісної полянки. Відпочивши там і наробивши багато селфі ми відправились додому.

Запам'ятайте!

Наш водій Дядь Рома обіцяв 13 травня відвезти нашу команду в Піцерію!

 

 

 

Мої враження від змагань

Ми 29 квітня поїхали на змагання Лелеченя. Спочатку ми їхали в автобусі. Зі мною сиділа моя подруга Віка . Ми з нею слухали музику і танцювали. Коли ми вже приїхали в Білу Церкву в спортивну школу , то ми ще чекали на лавочці зі столами ще хвилин двадцять , поки почнуться змагання. Потім Валентина Володимирівна прочитала умови змагання і там було написано , що потрібно було намалювати малюнок вдома . Дівчата почали малювати малюнок . А потім нам сказали , що малюнок не обов’язково . Потім ми чекали своєї черги , щоб показати презентацію. Презентацію ми показали саме краще. Потім ми чекали своєї черги на естафету. Я дуже переживала , щоб у мене не впав м’ячик … І він у мене впав. Потім я поплакала , бо Анатолій Вікторович на мене трошки накричав. Ну я на нього не ображаюсь , бо це ж Анатолій Вікторович. Потім Ми вибивали м’ячі . Але я не вибивала , бо в мене не виходило . Вибивали тільки Аня Юрченко і Юля Лівінська , бо в них виходило. По закінченні змагань ми пішли до автобуса і просили дядь Рому поїхати в піцерію . Але він нас не відвіз , бо він сказав , що він запізнюється на ювілей. Тоді дядь Рома відвіз нас у Сільпо. Ми всі купили щось перекусити…. Потім нас повезли до лісу і ми там гуляли в лісі , ганяли і фоткалися …Ми з дівчатами танцювали і утікали від Колі Хоменко , бо він набрав в рот води і почав бризкатись. Потім вчителі позвали нас до автобуса… І ми як їхали назад , то Віталік з Дімою включили музику і Віталік почав як завжди загравати до однієї дівчинки . Та вони протягом дня загравали один до одного. Потім ми приїхали до школи і поросходились по домівках. Оце такі в нас були веселі змагання.

 

 

 

Мої враження від змагань

Враження були захопливі. Мені сподобалось грати. Ми зайняли ІІІ місце в області. Я винувата в тому , що ми не зайняли І чи ІІ місце , тим що нечайно наступила на одну останню «купинку». І мене в усьому винили , хотя помилку зробила не одна я. А як я на неї стала , я даже не відчула цього. В школі я вчилась стрибати по маленьким «купинкам». І не ставала на них . А там вони були великими. І по них я пробувала пригати один раз.

По презентації ми зайняли І місце. Ми все зробили прекрасно і правильно. А найбільше суддям сподобався велосипед.

Вікторина у нас бла ІV місце , так як і естафета. На вікторину я не ходила . Тому туди ходили лише 6 дітей , яким давали листочки з вікториною.

В нас була ще додаткова гра . На лавочці стояли 3 мячі . З одної сторони стояла одна команда , а з другої сторони друга команда. Потрібно було волейбольним м’ячем вибити м’яч з лавки. Хлопці були окремо а дівчата окремо. Ця гра мені не сподобалась. Було не цікаво. Я та Марина не кидали , тому що так нам сказав Анатолій Вікторович.

А загалом все було Супер !

 

 

Мої враження від змагань

Коли ми приїхали в Білу , я думав що це буде якась нудота. Але тіки як ми зайшли в школу , я поміняв своє розуміння. Я був просто в шоці. Там такий великий зал. Спеціально побудований для змагань. На стінах висять дзеркала. Я їх трохи стріпонувся. Та то таке. На самих змаганнях було чотири етапа. Мені найбільше сподобалась презентація. Різні команди по черзі виступали. А коли прийшла наша черга , ми спокійно вийшли й поодкривали всім очі. Ми суддям показали яка має бути презентація. Я радів коли нам за презентацію віддали перше місце. За вікторину нам дали четверте місце. Всі були в ступорі , бо не знали два питання. Потім на естафеті ми получили четверте місце. З нашої команди двоє чоловіків зробили помилки. Ну це нам не завадило зайняти обще третє місце. Та й ми їдем на обласні змагання. Да !!!

А коли ми їхали додому , заїхали в Сільпо. Всі ходили по ньому , щось вибирали. Вийшли ми з нього з такими торбами , наче з базару. А продавці раділи , ми їм таку виручку зробили , що на місяць можна закриваться.

Ми ще перед Сільпо стояли і випрошували у дядь Роми , щоб ми поїхали в піцерію. Ми стояли , просили і трошки в нас не вийшло , тіки нас на Сільпо хватило. Тоді ми заїхали в ліс. Там всі фоткалися , позалізали на шлагбаун. А Коля Хоменко як стукне по ньому. Всі попадають. Ми полазили в лісі. Покидалися шишками в Діану…. Через деяке время ми поїхали додому . Поозходились. І я лічно міг здихнуть.

А так мені ПОНРАВИЛОСЬ !!!

 

Переглядів: 153 | Додав: dikvik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Подписка:1
Код *:
created by dikvik@group
Enter
Календар
«  Май 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Цікаві факти
Прогноз погоди
Рокитне
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Навчальні заклади

Рокитнянський районний ліцей
Рокитнянська ЗОШ # 1
Рокитнянська ЗОШ # 2
Рокитнянська ЗОШ # 3
Рокитнянська ЗОШ # 4
Рокитнянська ЗОШ # 5
Житньогірська ЗОШ
Насташівська ЗОШ
Ромашківська ЗОШ
Синявська ЗОШ
Маківський НВК
Острівський НВК
Шарківський НВК
Бирюківське НВО
Запрудянське НВО
Савинецьке НВО
Телешівське НВО
Рокитнянський професійний ліцей
Центр дитячої та юнацької творчості

Корисні посилання
http://www.mon.gov.ua/ http://www.mon.gov.ua/ http://www.mon.gov.ua/
Корисна інформація

Телепрограма

Курсы наличного обмена на сегодня

Перекладач

You Tube
Захист прав дітей
http://www.a-strada.org.ua/ http://www.a-strada.org.ua/