Вхід

Реєстрація
Головна
 
Вісник Ольшаницької школи 
Glory to Ukraine ! Glory to Heroes !
Меню сайту
Наше опитування
В якій країні ви хотіли б жити ?
Всього відповідей: 23
Новини osvita.ua
Статистика
Total users: 51
Статистика
Всього на сайті:
Нових за місяць:
Нових за тиждень:
Нових вчора:
Нових сьогодні:
Лічильник
Онлайн
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Cьогодні нас відвідали
Пошук
Швидкість Нету
Головна » 2017 » Май » 19 » Мої враження від змагань - 2
15:07
Мої враження від змагань - 2

Мої враження від змагань - 2

Нещодавно пройшли фінальні змагання з «Лелеченя» . В них ми вибороли 3 місце . Зразу була вікторина , потім презентація , потім естафета. В естафеті ми пройшли без помилок. Потім була міні гра в якій треба було волейбольними м’ячами збити 3 м’ячі з лави. В цій грі в нас було багато заступів . Потім було нагородження.

 

 

 

 

 

 

 

 

Мої враження від змагань - 2

13 травня у суботу ми зі школи у 9.00 виїхали на змагання у Білу Церкву , тільки це вже був фінал. Перед змаганнями нам вчителі і в том числі – Дядь Рома пообіцяли , що ми після змагань поїдемо в піцерію , але своє слово вони не дотримали.

Коли ми приїхали на змагання нам сказали , що ми будемо виступать на полі в одних футболках , шортах і гетрах, ну як можна в таку дубаріну виступать на дворі. Зума зійти можна.

Ми як завжди отримали 1 місце за презентацію, 6 за вікторину , 2 по естафеті , і за ігру я не знаю , нам сказали , що було 9 балів.

Вікторина у нас 6 місце , бо Юля протупила , я казала дві відповіді , а вона сказала , що вони не правильні , то вона пішла і здала листок , а коли ми були вже в автобусі , я перевірила ті дві відповіді і вони були правильні.

Коли у нас була гра Юля знову протупила , вона побігла на чужу сторону по м’ячик , і тоді нам зняли бали.

А естафета і презентація у нас пройшли отлічно.

Після змагань ми поїхали в АТБ , купили всяких вкусняшок і поїхали додому.

В автобусі чогось у всіх був поганий настрій , ну крім Діми і Хоменка К. Ще ми слухали музику на колонкі «моїй» в автобусі , говорили про змагання.

ААА….я забула про головне , нам видали дипломи , папки , блокноти , журнали і медаль. Це так круто!

Мені ці змагання сподобалися !

Хочу ще !!!

 

 

Мої враження від змагань - 2

Наша команда «Соколята», яка виборила третє місце в другому обласному етапі ( ці змагання відбувалися 29 квітня) потрапила в третій обласний етап.

Ці змагання проходили знову в м. Біла Церква, 13 травня. Минулого разу змагання проходи в ДЮСШ «Юність», але цього разу ми змагалися на професійному футбольному полі.

В той день погода було не в нашу користь. Було холодно, йшов невеликий дощ. Але це нас не злякало, і ми йшли тільки вперед, і тільки до перемоги.

Приїхавши до стадіону, ми передяглися в нашу спортивну форму, і вирушили на шикування. На змаганнях було багато гостей та вболівальників. І також для нас виступали діти, які займаються танцями в ДЮСШ «Юність». Мені їхній виступ дуже сподобався, він підійняв мені настрій, і хотілося тільки перемагати. Отже, після привітання, та олімпійської клятви, яку давали учасники змагань та гості які були присутні, ми розпочали змагання. Так як ми були першими, тобто було жеребкування, ми розпочинали змагання.

Змагання проходили в такому порядку:

  1. Олімпійська вікторина ( 6 місце )
  2. Презентація команди ( 1 місце )
  3. Спортивна естафета ( 2 місце )
  4. Веселі ігри ( 9 місце )

В переривах між змаганнями ми пили гарячий чай, тому що потрібно було зігрітися.

По закінченню всих змагань, у в нас знову було шикування команд, було також нагородження, кожній команді було вручено грамоти та подарунки. Але команди, що зайняли I, II, III місця, було вручено грамоти, медалі, подарунки та три м’ячі, це футбольний, волейбольний та баскетбольний. Третє місце зайняла команда нашої школи, друге місце зайняла команда міста Буча, а перше місце зайняла команда міста Біла Церква.

Після нагородження, ми зробили декілька фото, і пішли до автобуса перевдягатися, і їхати додому. По дорозі додому, ми заїхали до супермаркету, і по традиції накупили смачного в дорогу. Звісно в автобусі ми знову сміялись і слухали музику, смакували тим, що купили, фотографувались. Приїхавши додому, наші тренера нас похвалили, вказали на недоліки .

Взагалі, в мене залишились тільки приємні моменти із цих змагань, думаю всі хто був в цій команді назавжди запам’ятають цей день.

 

 

Мої враження від змагань - 2

І знову нам потрібно було їхати на змагання.Цього разу вони мали

відбутися 13.05.17.Настав той день коли нам потрібно було поїхати на змагання в фінал.Вони також мали відбутися в м.Біла Церква але цього разу не в том самом місці а в іншому. Оскільки ми були уже на змаганнях і зайняли ІІІ-місце ми були більш підготовлені.Наша команда з нетерпінням чекала цього дня щоб поїхати і зайняти І-місце.Приїхавши на місце проведення змагань ми дивилися футбол як грали футболісти.Змагання відбувалися цього разу на вулиці.Після того коли футбол закінчився оголосили змагання відкритими і оголосили що ми будемо виступати першими.День був дуже холодний і ми в шортах і майках тремтіли від холоду.Перше змагання було “Вікторина”.Ми відповіли на 10 питань із 12 і опинилися на VI-місці(не сама найкраща позиція).Наступне завдання було “Презентація”.Ми її знову виконали без єдиної маленької похибки і знову опинилися на І-місці(і знову презентація І-місце 3 рази підряд).Ми були раді що хоть не будем на останньому місці але ми не здавались і в нас ще був маленький шанс опинитися на трійці.Після презентації ми пішли в ближній магазин щоб підкріпитися і повернулися назад до змагань. Після"Презентації” нам потрібно було проходити “Естафету”.Цього разу естафету пройшли чудово не зробили жодної помилки.Пройшли ми естафету за 1 мин. 16 сек.Ми думали що ми опинимся на І-місці але команда Білої Церкви незрозуміло як пройшли естафету за 1 мин. 13 сек. і опинилась на І-місці(хоть вони зробили багато помилок).Останнє змагання була гра “Збий м’яч”.В кінці гри нам оголосили в загальному нашу позицію де ми опинилися на ІІІ-місці.Ми звичайно зраділи(ну не плакать же нам?XD)пофотографувались і пішли в автобус.Потім ми собиралися із командою поїхати в піцерію але сказали що в’їзд в центр закритий і наші плани було скасовано.Зато ми поїхали в супермаркет і понакупляли солодощі,напої,все що ми забажали і дорогою додому ми їх їли.Взагалі мені цей день сподобався.Я б хотів би провести більше таких днів із компанією і друзями.

 

 

Мої враження після змагань - 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мої враження від змагань - 2

13 травня 2017 року ми їздили на змагання «Олімпійське Лелеченя». О 9:00 ми виїхали зі школи на шкільному автобусі. Їхали ми годину. Коли ми їхали, Тетяна Володимирівна (вчитель фізкультури) перевіряла в нас історію. В автобусі всі добре знали історію, а от на змаганнях …. про це я розкажу пізніше. Ми всі слухали музику, спілкувалися…. О 10:00 ми приїхали до міста Біла Церква. Ми приїхали до спортивного комплексу. Там було футбольне поле і трибуни. Ми приїхали першими. На тому футбольному полі проходило тренування футбольної команди. Після того, як ми приїхали, ми ще півтори години ждали початку змагань. О 12:30 почалося відкриття змагань. Всі команди построїлись. Потім всі пройшли круг навколо футбольного кола. Потім якісь незнайомі мені люди бажали нам усім удачі. Ну і почались змагання. Позвали всіх представників команд (вчителів фізкультури). Їм сказали витягувати жереб. Тетяна Володимирівна витягнула перше місце, і ми на всіх етапах виступали першими. Ми коли узнали про це, ми були дуже раді. Ну першим етапом змагань була історія. Ну ми пролетіли (як завжди). Ми зайняли 6 місце. Ну дальше були виступи команд. Ми виступали першими. Після виступу ми пішли в Кулиничі. Коли ми прийшли назад на стадіон, то нам сказали, що в нас 1 місце за виступ (понятне дєло). Ну дальше була естафета. Ми пройшли естафету за 1 хв. 16 сек. Це був найкращий результат. Але судді тягнули свою команду Білу Церкву. Біла Церква пройшла естафету за 1 хв. 17.сек. і ще в них було 4 помилки. Їм повинні були додати 4 секунди до загального часу, а зробили навпаки. Ну на естафеті ми зайняли 2 місце. Ну, а в кінці ми кидали волейбольні м’ячики по іншим м’ячам. Ми відразу програли. Нам не зарахували багато м’ячів (так як Білій Церкві помилки). Ну в кінці було нагородження. 1, 2, і 3 місцям вручали грамоти, медалі, подарунки…. Ну ми ще фотографувалися. Після змагань ми заїхали в АТБ. Всі скупилися і ми поїхали. Ну, як завжди, ми заїхали в ліс. Ну ми всі повиходили з автобуса на двір. Погуляли ми трохи, і поїхали. Приїхали ми до школи о 18:05. Ми забрали всі речі і понесли їх в спортзал. Там Анатолій Вікторович (вчитель фізкультури) нам розказав, які ми молодці, що ми все знаємо і можемо. Ну і ми всі пішли додому.

 

 

Мої враження від змагань - 2

Ми поїхали на змагання Лелеченя у м. Біла Церква на піщане. Ми приїхали до іскуствиного фудбольного поля. Ми дуже довго ждали поки Вчителі прийдуть до автобуса . Нам було весело кроми мене бо хтось мене в автобусі общіпав що а ж ноги були сині. Потом прийшли вчителі. Ми пириділися . Ну в ций раз ми всі разом передівались. І пішли ми на стадіон. І нам попалося , що ми перші виступали. Преша була презентація. Я так думаю , що я добре виступив. Потом були естафети . На естафетах було б хорошо якби ни Таня , бо вона десь секунд 10 провозилась із м’ячиком . Потім ми пішли перекусили в Кулиничах. Ми похавали і і пішли дальше на змагання. Ми прийшли. Сказали всім повишикуватись. 1 місце заняли Біла Церква. 2 – я не знаю. А 3 – ми. Ми пішли. Нам видали по медалі , грамоті і подарунки. Ми трохи пофоткались і пішли в автобус. І нам сказали , що в піцерію ніхто не піде , бо центир закритий , бол цитірую Татьяну Володимирівну бо там шось Євробачення йде . І нам сказали шо в атебе підем. Ми приїхали в атебе . Пішли скупляця. Ми скупились і поїхали в ліс. Ми трохи походили по лісі , пофоткались і поїхали додому.

 

 

 

Мої враження від змагань - 2

Коли ми їхали до Білой-Церкви ми бісились грала громко музика ми говорили , грали на телефонах хтось старався заснути. Коли ми приїхали на місця де проводили змагання я згадав , що я грав у футбол на том стадіоні газон був іскуствіний. Ми ждали початку змагань десь час коли ми ждали до нас прийшли дівчата від червоного христа. Коли змагання розпочалися ми дізнались , що по всіх завданнях ми будем виступати першими. Потім ми пішли вже на стадіон ми провели урочисте відкритя і першим було написати вікторину і ми зайняли сьоме місце. На презентації ми взяли перше по естафеті друге , але це не справедливо !!! Ми взяли перше місце , бо ву нас було кращий час і в нас не було штрафних а в них були. майже вся команда була підставою по рухливій грі я не знаю шото забув. А по общому місці ми взяли третє. На вручені призів нам дали три м’яча і нарешті медалі а також ще щось в куль очках. Після цього ми поїхали додому.

 

 

 

Мої враження від змагань - 2

 

О 8 годині вся команда виїхала зі школи. Звичайно всі хвилювалися, але в автобусі було весело. Їхали десь годину. Як завжди ми слухали музику, іноді співали. Вчителі задавали запитання з вікторини, знову готувалися.

Приїхавши, ми пішли на стадіон. Він був великий, не такий як в школі. Тільки тоді нам повідомили, що ми будемо на ньому виступати. Спочатку вся команда стривожилась, але вчителі нас заспокоїли, підбадьорили. На вулиці було холодно, дуже холодно. Але ми здолали всі труднощі і перешкоди.

Взагалі, то ми молодці !!! Вся команда викладалась на всю силу, але не все було справедливо. Загалом наші враження супер і результатом змагань ми задоволені. Нас нагородили медалями і дипломами, вручили сертифікати та подарунки. Ми фотографувалися та шаленно стрибали, радіючи цьому чудовому дню. З таким хорошим настроєм і посмішками на обличчі ми повернулисч додому, щоб розповісти про наші досягнення і нагороди рідним і всій школі.

Займайтесь спортом – це чудові враження, корисно для здоров'я та море позитивних емоцій!!!

 

 

 

Мої враження від змагань - 2

У суботу 13 травня ми їздили на змагання «Лелеченя». Мені дуже сподобалися змагання. Спочатку ми їхали в автобусі і як завжди я сиділа із своєю подругою Вікою . Ми слухали музику спочатку в наушніках а потім Ілона включила колонку. Потім дядь Рома наш водій повіз нас в другу сторону і прийшлось розвертатись і їхати на стадіон. Ми як приїхали то чекали поки команда футболістів дограє у футбол. Ми як завжди в автобусі казилися . Потім ми переділися . Тепер ми переодягалися всі разом і хлопці і дівчата. Як ми переодяглися то ми пішли на стадіон і чекали своєї черги . А коли ми дізналися , що виступаєм самі перші , то почали трішки хвилюватися. Але ми виступили саме краще. І коли ми виграли 3 місце , то ми зраділи . І нам вручили медалі і грамоти. Потім ми пішли в автобус і переодяглися. І нам дядь Рома обіцяв відвезти в піцерію а він своєї обіцянки не дотримав . І він сказав , що центр закритий . І це була неправда , бо такого бути не може , що центр закритий. І нас відвезли в АТБ. І ми купили щось перекусити. І пішли до автобуса і поїхали додому. Мені дуже сподобались змагання. І я думаю , що наступного року я поїду ще раз на змагання.

 

 

Мої враження від змагань - 2

13 травня 2017 року ми їздили на фінал з «Лелеченя» у Білу Церкву. Там ми зайняли третє місце. Але могли б друге. Із-за Юлі ми не зайняли друге місце. Тому що вона не захотіла писати правильні відповіді з вікторини , а іще побігла не за тим м’ячем яким треба. По естафеті всі молодці. Ми не зробили жодної помилки.

Презентація як завжди перше місце.

Анатолій Вікторович був задоволений нашим результатом.

А дядь Рома…. Дядь Рома не дотримався обіцянки і не повіз нас у пі церію , сказав , що «закритий центр».

Мені сподобались змагання , особливо їхати на них в автобусі. Було весело , ми слухали музику , робили селфі і сміялись. Але коли приїхали і переодяглися , а переодягались ми в автобусі і всі разом , то було холодно.

Коли ми їхали назад , то в усіх пропав настрій крім Колі Хоменко і Діми Шахрая . Їм було дуже весело.

Нам дуже не вистачало Валентини Володимирівни. Вона б з нами посміялась і піддержала б.

Була нагорода. Нам вручили медалі , грамоти , а також журнали ( я так зрозуміла про спорт ) , блокнотіки і папки.

Це була моя перша медаль . І мені сподобалось те що нам дали за 3 місце.

Біла Церква зайняла 1 місце , і це було не чесно. В них було багато помилок по естафеті , а в нас ні , і цим вони мене «вибісили».

А загалом все просто класс.

Мені сподобалось.

Я захоплива цими змаганнями.

І ХОЧУ ЩЕ !!!

 

 

Мої враження від змагань - 2

Як тільки ми виїхали , доїхали в Білу Церкву , вже заблудилися. Та якось ми найшли дорогу. Ми як приїхали на піщаний ше дето час чи півтора ми гуляли біля автобуса, дивилися як проходить матч. Тетяна Володимирівна витягнула наш жереб… «1» Кругом ми перші. За вікторину нас підвела Юля . Вона не схотіла писати відповіді які Таня говорила. І за це нам дали 6 місце. Потім презентація. Нам дали 1 місце. За естафету 2 місце. Ну це вже судді підсудили Білій . Ми пробігли за 1 хв. 16 с. А вони за 1 хв.17 с. і ще плюс білій чотири штрафних . А їм навборот не відняли , а додали. Потім 4 конкурс . Я не знаю яке місце нам по ньому дали. А отже третє. Ми зраділи. Через деяке время команду позвали на построєніє. Нам повручали дипломи , медалі , кульочки з блокнотами і на школу 3 мячі. Чотири чоловіка залізли на третє місце , а всі 8 поставали біля наших . Пофоткалися і поїхали додому.

Наш дядь Рома пообіцяв ще той раз шо ми заїдемо в пі церію. Так і не заїхали. Всі поняли шо його мова пусте місце. Ми знов заїхали в АТБ поторгували . Заїхали в ліс . Поганяли , погрузились в автобус і поїхали додому. Мені дуже сподобалось !

Переглядів: 158 | Додав: dikvik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Подписка:1
Код *:
created by dikvik@group
Enter
Календар
«  Май 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Цікаві факти
Прогноз погоди
Рокитне
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Навчальні заклади

Рокитнянський районний ліцей
Рокитнянська ЗОШ # 1
Рокитнянська ЗОШ # 2
Рокитнянська ЗОШ # 3
Рокитнянська ЗОШ # 4
Рокитнянська ЗОШ # 5
Житньогірська ЗОШ
Насташівська ЗОШ
Ромашківська ЗОШ
Синявська ЗОШ
Маківський НВК
Острівський НВК
Шарківський НВК
Бирюківське НВО
Запрудянське НВО
Савинецьке НВО
Телешівське НВО
Рокитнянський професійний ліцей
Центр дитячої та юнацької творчості

Корисні посилання
http://www.mon.gov.ua/ http://www.mon.gov.ua/ http://www.mon.gov.ua/
Корисна інформація

Телепрограма

Курсы наличного обмена на сегодня

Перекладач

You Tube
Захист прав дітей
http://www.a-strada.org.ua/ http://www.a-strada.org.ua/