Вісник Ольшаницької школи
Welcome to Olshanytsa school
Меню сайту
Наше опитування
Чи потрібен діловий стиль одягу в школі ?
Всього відповідей: 109
Новини osvita.ua
Статистика
Total users: 53
Статистика
Всього на сайті:
Нових за місяць:
Нових за тиждень:
Нових вчора:
Нових сьогодні:
Лічильник
Онлайн
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Cьогодні нас відвідали
Швидкість Нету
Пошук
Головна » 2019 » Май » 31 » Про перевід учнів 1-3 класів 5-8 та 10-х до наступних та учнів 4 класу до основної школи і нагородження кращих учнів
16:04
Про перевід учнів 1-3 класів 5-8 та 10-х до наступних та учнів 4 класу до основної школи і нагородження кращих учнів



ОЛЬШАНИЦЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ
РОКИТНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


вул. Центральна, 112, с. Ольшаниця, Рокитнянський р-н, Київська обл., 09635,
т. (04462) 2-23-30. E-mаil: dikvik2009@meta.ua
Код ЄДРПОУ 25300915


НАКАЗ


«23»травня 2019р. с. Ольшаниця № _____

Про перевід учнів 1-3 класів 5-8 та 10-х
до наступних та учнів 4 класу до основної школи
і нагородження кращих учнів


Відповідно до частини 8 статті 12 Закону України «Про освіту», статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 №54, Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 14.07.2015 №762, Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17.03.2015 №306, керуючись листами Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 №1/9-315 «Про структуру 2017/2018 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів», від 22.01.2018 №1/9-27 «Щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2017/2018 навчальному році», від 31.01.2018 № 1/9-66 «Про організоване завершення 2017/2018 нр та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти», від 27.03.2017 №1/9-185 «Щодо проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2017/2018 навчальному році», наказу департаменту освіти і науки від 21.03.2018 №91 «Про завершення 2018/2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту в закладах освіти Київської області», наказу відділу освіти Рокитнянської РДА № 77 від 26.03.2019р. «Про завершення 2018/2019 навчального року та проведення державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту в закладах освіти Рокитнянського району», на підставі рішення педагогічної ради школи № 10 від 23 травня 2019 року,
НАКАЗУЮ:
1. Затвердити рішення педагогічної ради протокол № 10 від 23.05.2019р. «Про перевід учнів 1-3, 5-8, 10 класів до наступних та 4 класу до основної школи і нагородження кращих учнів».
2. По 1 класу (класний керівник Зацарна О.І.)
2.1. Перевести до 2 класу з 19 учнів всіх 19 учнів, а саме

1 Безштанька Олександра Васильовича
2 Бляшинця Антона Івановича
3 Боровик Евеліну Валентинівну
4 Булатевича Дмитра Сергійовича
5 Вітра Артура Сергійовича
6 Гавей Марію Романівну
7 Горчакову Олександру Андріївну
8 Дмітрієва Гліба Олексійовича
9 Дударець Анну Павлівну
10 Кобильченко Софію Сергіївну
11 Коваленка Назара Васильовича
12 Масло Євгенію Володимирівну
13 Павліченко Валерію Валеріївну
14 Пасько Софію Віталіївну
15 Поліщука Єгора Ярославовича
16 Романчука Богдана Сергійовича
17 Теслеву Анастасію Сергіївну
18 Тронько Кароліну Сергіївну
19 Храновського Олександра Олександровича

3. По 2 класу (класний керівник Борко Л.М.)
3.1. Перевести до 3 класу з 18 учнів всіх 18 учнів, а саме:

1 Баранову Софію Павлівну
2 Бакуменка Руслана Романовича
3 Бондаренко Софію Сергіївну
4 Квашу Дарію Денисівну
5 Клименка Олександра Олександровича
6 Корчак Оксану Євгеніївну
7 Кривенка Владислава Івановича
8 Кучеренка Олександра Олександровича
9 Литвин Дарину Русланівну
10 Науменка Ярослава Віталійовича
11 Павліченко Вікторію Валеріївну
12 Петренка Кирила Ілліча
13 Рисак Каріну Анатоліївну
14 Семенченка Миколу Дмитровича
15 Химороду Іллю Олеговича
16 Федоренка Івана Олеговича
17 Яненка Олександра Івановича
18 Яценко Анну Вячеславівну

4. По 3-а класу (класний керівник Оришич Г.О.)
4.1. Перевести до 4-а класу з 17 учнів всіх 17 учнів, а саме:

1 Балацьку Людмилу Олександрівну
2 Блощаневич Ангеліну Сергіївну
3 Денисенко Карину Денисівну
4 Козуба Дениса Сергіївна
5 Криворучко Мирославу Русланівну
6 Мостовенко Софію Тарасівну
7 Надточій Ілону Андріївну
8 Олійника Андрія Олександровича
9 Павліченко Дарину Валеріївну
10 Савенко Дениса Руслановича
11 Радченка Сергія Вікторовича
12 Романчук Тамілу Сергіївну
13 Старостіну Ольгу Олександрівну
14 Вітра Артема Сергійовича
15 Уманську Марію Анатоліївну
16 Хоменка Олександра Олександровича
17 Шкарбана Давида Семеновича
4.2. За високі досягнення у навчанні нагородити Похвальними листами 2-х учнів:
1. Мостовенко Софію Тарасівну
2. Надточій Ілону Андріївну

5. По 3-б класу (класний керівник Степаненко А.В.)
5.1. Перевести до 4-б класу з 17 учнів всіх 17 учнів, а саме:

1 Войченко Софію Максимівну
2 Дзюбенка Євгенія Олександровича
3 Жилку Олександра Володимировича
4 Заярного Івана Григоровича
5 Іванова Артема Ігоровича
6 Кириленка Артема Руслановича
7 Коваленко Надію Василівну
8 Мазій Анастасію Григорівну
9 Майілову Валерію Валеріївну
10 Науменка Олексія Віталійовича
11 Новікову Євгенію Русланівну
12 Савченка Костянтина Віталійовича
13 Сторчового Олександра Миколайовича
14 Тарасенка Сергія Віталійовича
15 Теслеву Владиславу Володимирівну
16 Тронька Дмитра Сергійовича
17 Щеголеватих Ірину Віталіївну
5.2. За високі досягнення у навчанні нагородити Похвальними листами 2-х учнів:
1. Тарасенка Сергія Віталійович
2. Щеголеватих Ірину Віталіївну

6. По 4 класу (класний керівник Радченко Н.В.)
6.1. Перевести до 5 класу з 21 учня всіх 21 учня, а саме:

1 Блощаневич Діану Сергіївну
2 Головка Валерію Сергіївну
3 Демчука Арсена Миколайовича
4 Дубинчука Олексія Анатолійовича
5 Дуріцьку Валерію Олександрівну
6 Клименко Софію Олександрівну
7 Кілімінчук Анастасію Євгеніївну
8 Мазура Артема Віталійовича
9 Остаповеця Артема Володимировича
10 Паська Назара Віталійовича
11 Садихову Дарину Анатоліївну
12 Самара Андрія Олексійовича
13 Самара Артема Олексійовича
14 Самар Вікторію Сергіївну
15 Скрипку Олександру Анатоліївну
16 Старостіну Анну Олександрівну
17 Сухомлин Дарину Миколаївну
18 Харитон Анастасію Володимирівну
19 Шилік Єлизавету Володимирівну
20 Яненко Олену Іванівну
21 Ярошенко Катерину Констянтинівну

6.2. За високі досягнення у навчанні нагородити Похвальними листами 4 учнів:
1. Самар Вікторію Сергіївну
2. Сухомлин Дарину Миколаївну
3. Клименко Софію Олександрівну
4. Остаповця Артема Володимировича.

7. По 5 класу (класний керівник Очеретяна О.Є.)
7.1. Перевести до 6 класу з 25 учнів всіх 25 учнів, а саме:

1 Белінську Алісу Михайлівну
2 Буренко Ярослава В’ячеславовича
3 Вагнер Анастасію Олександрівну
4 Вишницьку Вікторію Едуардівну
5 Верногору Анастасію Володимирівну
6 Володько Вероніка Олексіївна
7 Головка Олександра Віталійовича
8 Гузієнко Дарину Віталіївну
9 Дибрівську Софію Іванівну
10 Дударця Олексія Олексійовича
11 Жилку Володимира Володимировича
12 Краєвську Кіру Андріївну
13 Козуб Вероніку Сергіївну
14 Малькевич Поліну Олександрівну
15 Матвієнко Вікторію Ігорівну
16 Науменка Андрія Віталійовича
17 Орлюк Вікторію Ярославівну
18 Побережнюка Єгора Юрійовича
19 Рєзніка Романа Олександровича
20 Ряднину Миколу Руслановича
21 Саханду Назара Сергійовича
22 Семенюка Сергія Віталійовича
23 Соломко Алевтину Сергіївну
24 Ткачука Богдана Степановича
25 Федоренко Софію Вадимівну
7.2. Головко Олександр навчається за індивідуальною формою, для Саханди Назара організовано інклюзивне навчання

8. По 6 класу (класний керівник Лабунець М.С.)
8.1. Перевести до 7 класу з 28 учнів всіх 28 учнів, а саме:

1 Ананьнкова Єгора Анатолійовича
2 Баранова Ростислава Павловича
3 Бойко Софію Сергіївну
4 Боровик Едіту Валентинівну
5 Борсук Діану Сергіївну
6 Вегеру Марію Вікторівну
7 Ворожейкіну Вікторію Вадимівну
8 Верещагіна Дениса Євгенійовича
9 Войченка Назарія Максимовиа
10 Ганжу Владислава Володимировича
11 Зубчевську Яну Олександрівну
12 Ільченко Крістіну Олегівну
13 Олексієнка Євгенія Олександровича
14 Олексієнка Сергія Олександровича
15 Рисака Іллю Анатолійовича
16 Романюк Дарину Олександрівну
17 Романчука Сергія Сергійовича
18 Семенюка Олега Віталійовича
19 Скрипку Дениса Анатолійовича
20 Савченка Олександра Віталійовича
21 Соломко Анастасію Миколаївну
22 Хакімову Дар’ю Альдарівну
23 Фещенка Максима Віталійовича
24 Циганова Олександра Олександровича
25 Шевченка Максима Євгенійовича
26 Щербатюка Максима Вікторовича
27 Яненка Сергія Івановича
28 Вдовенка Богдан Олександрович

8.2. Вдовенко Олександр навчається за індивідуальною формою, продовжити навчання за програмою 4 класу

9. По 7 класу (класний керівник Мишковська Т.В.)
9.1. Перевести до 8 класу з 30 учнів всіх 30 учнів, а саме:

1 Балацького Олександра Олександровича
2 Брижака Артема Андрійовича
3 Булатевич Світлану Сергіївну
4 Вегеру Богдана Вікторовича
5 Верегу Наталію Володимирівну
6 Вишницького Віталія Едуардовича
7 Володько Еліну Едуардівну
8 Дяченко Вікторію Юріївну
9 Гавей Юлію Романівну
10 Зацарного Юрія Юрійовича
11 Злочевського Олександра Юрійовича
12 Іванову Катерину Олександрівну
13 Кіріллова Антона Олександровича
14 Клименко Анастасію Віталіївну
15 Кривоноса Владислава Вікторовича
16 Лізогуба Богдана Едуардовича
17 Лиженко Тетяну Володимирівну
18 Литвин Анну Русланівну
19 Лучкау Катерину Вікторівну
20 Мінаєва Олександра Андрійовича
21 Новаковську Діану Миколаївну
22 Платаш Марину Віталіївну
23 Приліпко Марію Володимирівну
24 Самар Миколу Сергійовича
25 Савенко Романа Руслановича
26 Сезоненко Олену Романівну
27 Танцюру Катерину Борисівну
28 Тарасенко Олександру Віталіївну
29 Чередніченко Іванну Андріївну
30 Щербатюка Дмитра Вікторовича
9.2. За високі досягнення у навчанні нагородити Похвальним листом 2 учні:
1. Лучку Катерину Вікторівну
2. Платаш Марину Віталіївну

10. По 8 класу (класний керівник Сахно В.В.)
10.1. Перевести до 9 класу з 32 всіх 32 учнів, а саме:

1 Амбарцумян Софію Сергіївну
2 Аль Бакрі Рафат Русам
3 Бабіча Олега Олександровича
4 Балацького Ярослава Віталійовича
5 Билименка Ярослава Юрійовича
6 Блощаневича Євгена Сергійовича
7 Боєву Анастасію Сергіївну
8 Волинкіну Юлію Дмитрівну
9 Володька Костянтина Миколайовича
10 Клименка Олекесандра Юрійовича
11 Косу Євгенію Сергіївну
12 Манжалія Івана Сергійовича
13 Матвієнка Юрія Ігоровича
14 Науменко Валерію Віталіївну
15 Новікову Вікторію Русланівну
16 Остоматія Дениса Вікторовича
17 Павчука Владислава Миколайовича
18 Пастушенка Ярослава Олександровича
19 Річіцького Павла Петровича
20 Розвадського Дмитра Васильовича
21 Ряднину Артема Руслановича
22 Ряднину Каріну Русланівну
23 Селиха Артема В’ячеславовича
24 Сливу Ольгу Олександрівну
25 Ткаченка Дениса Олександровича
26 Храновську Тетяну Олександрівну
27 Чечеренка Євгенія Олександровича
28 Шахрая Ярослава Васильовича
29 Щерицю Миколу Володимировича
30 Ярка Артема Юрійовича
31 Квашу Назарія Денисовича
32 Щербину Тараса Олександровича
10.2. За високі досягнення у навчанні нагородити Похвальним листом 1 учня:
1. Бабіча Олега Олександровича

11. По 10 класу (класний керівник Пуценко С.І.)
11.1.Перевести до 11 класу з 12 учнів усіх 12 учнів

1 Гибельчук Софію Валентинівну
2 Жупанова Олексія Олександровича
3 Запорізького Романа Олександровича
4 Коваленка Артема Олександровича
5 Манукяна Гайка Торосовича
6 Ремез Любов Олександрівну
7 Рєзнік Євгенію Олександрівну
8 Степовенко Альону Сергіївну
9 Шахрая Дмитра Васильовича
10 Шепель Аліну Дмитрівну
11 Шостовіцького Владислава Миколайовича
12 Юрченко Анну Юріївну

12. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з НВР Танцюру А.І.

Директор школи ______________ Л. Лук’янець
З наказом ознайомлена ______________ А. Танцюра
23.05.2019
[/size]
Переглядів: 57 | Додав: 78it | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Подписка:1
Код *:
dikvik
created by dikvik@group
Вхід на сайт
Календар
«  Май 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Цікаві факти
Прогноз погоди
Рокитне
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Новини
Навчальні заклади

Рокитнянський районний ліцей
Рокитнянська ЗОШ # 1
Рокитнянська ЗОШ # 2
Рокитнянська ЗОШ # 3
Рокитнянська ЗОШ # 4
Рокитнянська ЗОШ # 5
Житньогірська ЗОШ
Насташівська ЗОШ
Ромашківська ЗОШ
Синявська ЗОШ
Маківський НВК
Острівський НВК
Шарківський НВК
Бирюківське НВО
Запрудянське НВО
Савинецьке НВО
Телешівське НВО
Рокитнянський професійний ліцей
Центр дитячої та юнацької творчості

Корисні посилання
http://www.mon.gov.ua/ http://www.mon.gov.ua/ http://rokitne-rda.archives.kiev.ua/news.php   http://www.mon.gov.ua/
Корисна інформація

Телепрограма

Курсы наличного обмена на сегодня

Перекладач

You Tube
Захист прав дітей
http://www.a-strada.org.ua/ http://www.a-strada.org.ua/