Вхід

Реєстрація
Головна
 
Вісник Ольшаницької школи 
Glory to Ukraine ! Glory to Heroes !
Меню сайту
Наше опитування
В якій країні ви хотіли б жити ?
Всього відповідей: 23
Новини osvita.ua
Статистика
Total users: 51
Статистика
Всього на сайті:
Нових за місяць:
Нових за тиждень:
Нових вчора:
Нових сьогодні:
Лічильник
Онлайн
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Cьогодні нас відвідали
Пошук
Швидкість Нету
Головна » 2017 » Июнь » 5 » Що в імені твоїм ?!
21:27
Що в імені твоїм ?!

Ольшаницька ЗОШ І-ІІІ ст. налічує :

1-а 17 учнів ( 5 хлопців + 12 дівчат )

1-б 18 учнів ( 12 хлопців + 6 дівчат )

2 20 учнів ( 8 хлопців + 12 дівчат )

3 22 учнів (10 хлопців + 12 дівчат )

4 19 учнів ( 13 хлопців + 6 дівчат )

5 28 учнів (13 хлопців + 15 дівчат )

6-а 16 учнів ( 12 хлопців + 4 дівчат )

6-б 16 учнів ( 10 хлопців + 6 дівчат )

7-а 17 учнів ( 9 хлопців + 8 дівчат )

7-б 17 учнів ( 10 хлопців + 7дівчат )

8 21 учнів (11 хлопців + 10 дівчат )

9-а 15 учнів ( 8 хлопців + 7 дівчат )

9-б 16 учнів ( 6 хлопців + 10 дівчат )

10 7 учнів ( 5 хлопців + 2 дівчат )

11 14 учнів ( 8 хлопців + 6 дівчат )

 


15 класів

263 учня

140 хлопців мають 39 різних імен

123 дівчат мають 48 різних імен

 

Імена хлопців Ольшаницької школи

( імена та кількість хлопців з цим іменем )

1.Олександр – 14

2.Артем - 11

3.Андрій - 10

3.Владислав - 10

3.Дмитро - 10

4.Сергій - 8

5.Денис - 5

5.Євгеній - 5

5.Олексій - 5

6. Богдан - 4

6. Микола - 4

6. Назар - 4

6.Ярослав - 4

7.Антон – 3

7.Віталій - 3

7.Володимир - 3

7.Іван - 3

8.Ілля – 2

7.Максим - 3

7.Олег – 3

7.Роман - 3

7.Юрій - 3

9. Єгор - 2

9.Анатолій

9.Арсен

9.Артур

9.Бахтіяр

9.Вадим

9.Валерій

9.Вячеслав

9.Гайк

9. Давид

9.Данило

9.Іво

9.Ігор

9.Леонід

9.Павло

9.Рафат

9.Ростислав

 

Імена дівчат Ольшаницької школи

( імена та кількість дівчат з цим іменем )

1.Анастасія – 10

2.Вікторія – 8

3.Катерина - 7

3.Софія – 7

4.Валерія – 6

4.Дарина – 6

5.Анна- 5

5.Владислава – 5

5.Юлія – 5

6.Діана – 4

6.Марія – 4

6.Олена – 4

7.Аліна – 3

7.Євгенія – 3

7.Олександра – 3

7.Тетяна – 3

8.Ірина – 2

8.Карина – 2

8.Марина – 2

8.Мирослава -2

8.Наталія – 2

8.Ольга – 2

8.Світлана – 2

9.Аліса

9.Альона

9.Аміна

9.Ангеліна

9.Анжеліка

9.Вероніка

9.Віталіна

9.Даяна

9.Едіта

9.Еліна

9.Єлизавета

9.Зорина

9.Іванна

9.Ілона

9.Кіра

9.Ксенія

9.Луїза

9.Люба

9.Люда

9.Маріана

9.Мар’яна

9.Надія

9.Поліна

9.Таміла

9.Яна

 

Значення імені Олександр

Вважається, що ім’я Олександр поєднує в собі два інших чоловічих імені: «andres» і «alexeo». Таким чином, в значенні імені Олександр об’єднані два поняття: «алекс» в перекладі з грецького означає «захищає», а «андрос» – «оберіг». Не дивно, що таке відоме, красиве і звучне ім’я носили багато великі люди. В іншій трактовці ім’я Олександр означає «мужній захисник».

Походження імені Олександр

 

Історики досі ведуть суперечки на тему походження імені Олександр – версій на цей рахунок існує досить багато. Як свідчить найбільш поширена, ім’я Олександр прийшло до нас із стародавньої Греції. Потім воно поширилося у Візантії, Римі та європейських країнах, а в Х-ХІ століттях дійшло і до Русі.

Характеристика ім’я Олександр

Олександр нерідко росте досить хворобливою дитиною. Проте з віком його організм швидко міцніє, і дорослий Олександр, як правило, стає здоровим і сильним чоловіком. Багато людей з цим ім’ям захоплюються спортом і всілякими «чоловічими» заняттями, такими як риболовля чи полювання.

Ще одна особливість характеристики імені Олександр – «душа компанії». Чоловік з цим ім’ям вельми дотепний, товариський і вміє поводити себе з протилежною статтю. Але часом з-за запальності характеру він може здатися різким, грубим і неосвіченим. Чоловіка з ім’ям Олександр характеризує швидкість реакції на події. Не завжди таке якість приводить до правильних рішень, які часом вимагають більш продуманого підходу. Але своєчасне реагування і, одночасно, спокій і розважливість і приносять позитивні результати. Вони часто стають хорошими керівниками саме завдяки поєднанню цих якостей.

Значення імені Олександр передбачає різкість, запальність і войовничість, тому ні в якому разі не варто намагатися нав’язати йому свою думку, спосіб життя і особисті смаки. Якщо ж вам необхідно так чи інакше схилити його на свою сторону, користуйтеся тактовними і раціональними переконаннями. Уразливість Олександра – зловживання алкоголем. У стані сп’яніння він втрачає контроль над собою. Але він володіє достатньою силою волі, яка допоможе йому втриматися від такої спокуси.

Сумісність імені Олександр

Ім’я Олександр достатньо добре поєднується з такими іменами, як Ганна, Валентина, Даша, Вероніка, Віра, Ірина, Інна. Найбільш вдала у Олександра сумісність з іменами Зоя, Любов, Надія, Наталя, Поліна, Оксана, Тамара. Невдалі спілки будуть з Оленою, Катериною, Світланою, Лідією, Зінаїдою.

Іменини

Іменини Олександра припадають на наступні дати:

  • 8, 22, 26, 29 березня;
  • 23, 30 квітня;
  • 3, 26 травня;
  • 2, 15, 22, 23 червня;
  • 16, 22, 23 липня;
  • 14, 24, 25 серпня;
  • 12 вересня;
  • 11 жовтня;
  • 4, 22 листопада;
  • 6, 25 грудня.

Відомі люди

Олександр Македонський цар Македонії; Олександр Невський – князь новгородський і володимирський; Олександр Суворов – російський полководець, генералісимус; Олександр Пушкін – великий російський поет; Олександр Купрін – письменник-реаліст початку 20 століття; Олександр Градський – співак-композитор.

 

Значення імені Анастасія

Походження: Ім'я Анастасія (разг. Настасія і Настасья простий. Анастасея і Настасея) - жіноча форма чоловічого імені Анастасій (Анастас). Походить від давньогрецького слова «Анастасія» - воскреслий, від індоєвропейського кореня «ста» - стояти.

Означає: воскресіння, повернута до життя, воскресла, відроджена, повстала, відроджена до життя, яка воскрешає, повернення до життя. Первинне значення - переселення.

Значення: Гарне ім'я, в ньому гармонійно поєднуються ніжність і надійність, простота і легкість. Іскриста і пластична енергія звучання цього імені поєднуються зі стрімкістю і натиском. Століття тому це ім'я було популярно і в царській прізвища, і серед селян. У наш час також стає все більш поширеним.

Іменини: 4 січня, 23 березня, 5 квітня, 28 квітня, 10 травня, 1 червня, 9 червня, 4 липня, 17 липня, 10 серпня, 11 листопада, 12 листопада, 26 грудня

Зодіак імені: Скорпіон.

Планета: Плутон.

Колір імені: Темно-зелений, зелений, пронизлива синя смуга на червоному тлі, поєднання рожево-червоного з блискуче-охристим.

Камінь-талісман: Малахіт.

Рослина: Жасмин, орхідея і тютюн.

Тварина: Поштовий голуб, сіамська кішка.

Основні риси: Зазвичай натура складна, суперечлива.

Тип: Холерик, володіє швидкою реакцією. Дуже рухлива, не може всидіти на місці, звідси - порівняння з поштовим голубом.

Ім'я та характер: Анастасія - втілення чарівності, витонченості, мінливості настроїв, обережності, готовності до любові або відчуження. Її відрізняє тонкий душевний настрій, безпомилкова інтуїція. Вона здатна пророкувати, передбачати прийдешнє, передбачати події. При цьому у Анастасії часто настільки потужний аналітичний розум, що вона може поставити в глухий кут найвитонченіших мислителів. Одна біда - вона ледача і холодна. Ніхто, крім її самої і найбільш близьких людей, для неї не існує.

Анастасія відноситься до високо літаючим жінкам. Наостанок-найпоширеніше ім'я героїнь народних казок. Їй на роду написано бути найкрасивішою, найрозумнішою, найніжнішою. Вона загальна улюблениця - і ніколи не обманює очікувань. Зростає мрійницею. У неї добре розвинена уява. Вона беззахисна перед злими й хитрими людьми. Її можна обдурити й скривдити. Тому Насті необхідні захист і підтримка. Виховане в дитинстві працьовитість зберігається на все життя. З роками вона стає спокусливою жінкою. Це врівноважена і обачна особистість. Вона добре пристосовується до життєвих обставин. Її було зламають негаразди, бо вона без особливих втрат зможе адаптуватися до змін ситуації.

Психіка: У житті з Анастасією нелегко. У неї слабка нервова система, настрій змінюється швидко - від нестримних веселощів до глибокої депресії. Це інтроверт, занурений у свій внутрішній світ. Виглядає Анастасія занадто самовпевненою, але часто це тільки зовнішнє враження. Їй чужі душевні злами і трагедії.

Інтуїція: Дивовижна - неспокійна, рухлива і непостійна.

Інтелект: Здатна синтезувати. Швидко все схоплює і розуміє, але часто тоне в дрібницях, які не любить і відкидає. Пам'ять хороша, але утримує тільки цікаву для її інформацію.

Моральність: Тонко відчуває моральні принципи, але може і змінювати їм, не знаходячи задоволення в зробленому. Деякий моральний опортунізм іноді приводить її до бурхливих пригодам.

Здоров'я: Гарне, але часто власна безпечність призводить Анастасію до нещасних випадків, автоаварій. Часті переломи ніг. Слабкі нирки.

Сексуальність: Лукава і приваблива, мінлива і невловима. Часто бере занадто поспішні рішення. Між її активністю і інерцією оточуючих її людей - занадто велика дистанція.

Шлюб: Заміж виходить рано. Завоювати серце Анастасії неважко, оскільки вона чутлива, її легко зворушити. У неї розвинене почуття жалості. Вибирає сильного, впевненого у своїх силах чоловіка. Вона віддана й турботлива дружина, гострі відчуття на стороні - не в її характері.

Анастасія хороша господиня. Віддає всю себе дітям. Ладнає з усіма родичами.

Сприятливі союзи: з Борисом, Володимиром, Віктором, Костянтином, Денисом, Олегом, Павлом і Семеном.

Несприятливі союзи: з Вадимом, Віталієм, Миколою, Станіславом, Пилипом.

Захоплення: Любить прикрашати будинок квітами й витонченими речами. Активний і вникає інтерес до світу

Поле діяльності: Може бути стюардесою, журналісткою, торговим представником, хорошою артисткою, вихователькою, лікарем.

Бізнес: Строга, наполеглива і горда. Її тонкий душевний устрій розташовує людей до довіри, допомагає швидко встановлювати ділові відносини. У ній є щось від старанною гімназистки. Може захопити своїм прикладом. Можливо, вона і не досягне видатних результатів у бізнесі, але життя її буде спокійним, розміреним і щасливою.

Знаменитості: Вертинська, Вяльцева, Зуєва, Кінскі, Макаревич, Немоляєва, Полева, Полякова, Попова, Романова, Султанова, Цвєтаєва.

З історії: Анастасія Романівна - перша дружина царя Іоана Грозного. За словами літописця, «Предоброго Анастасія наставляла і приводила Іоанна на всякі чесноти». Її смерть важко відбилася на душевному стані царя і була однією з обставин, які загострили його боротьбу з боярством.

Переглядів: 319 | Додав: dikvik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Подписка:1
Код *:
created by dikvik@group
Enter
Календар
«  Июнь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Цікаві факти
Прогноз погоди
Рокитне
Календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Навчальні заклади

Рокитнянський районний ліцей
Рокитнянська ЗОШ # 1
Рокитнянська ЗОШ # 2
Рокитнянська ЗОШ # 3
Рокитнянська ЗОШ # 4
Рокитнянська ЗОШ # 5
Житньогірська ЗОШ
Насташівська ЗОШ
Ромашківська ЗОШ
Синявська ЗОШ
Маківський НВК
Острівський НВК
Шарківський НВК
Бирюківське НВО
Запрудянське НВО
Савинецьке НВО
Телешівське НВО
Рокитнянський професійний ліцей
Центр дитячої та юнацької творчості

Корисні посилання
http://www.mon.gov.ua/ http://www.mon.gov.ua/ http://www.mon.gov.ua/
Корисна інформація

Телепрограма

Курсы наличного обмена на сегодня

Перекладач

You Tube
Захист прав дітей
http://www.a-strada.org.ua/ http://www.a-strada.org.ua/